נערה יפהפיה וטיפול באלופציה אראטה

לקראת החנוכה אנו שופעים בסיפורי ניסים שמתרחשים אצלנו בקליניקה ובחיי הלקוחות,
והנה סיפור מרגש במיוחד ועצום.
זה התחיל עם שיחת טלפון רגילה לחלוטין ובה מבקשת אישה פגישת תקשור עם לילי, מספרת כי ביתה סובלת ממחלה הנקראת אלופציה אראטה שגרמה לקרחות בראשה בעל השיער הארוך והחלק.

לקראת הפגישה ירד מסר כי על הבת להגיע עם אימה למפגש וכי עליה לעבור 4 טיפולים אצל לילי וללא תשלום! וכי "ההמשך יבוא..", "הנערה תחלים ושיערה יארך ויתמלא" כך נאמר על ידי ההדרכה העליונה. הטיפול בנערה היה מורכב והמסרים ירדו כל הזמן ועדכנו את הטיפול שהתפתח כל הזמן..

התהליך היה מדהים במורכבות ובהתפתחות שלו וחשף כל הזמן רבדים על גבי רבדים שנחשפו עם התקדמות התהליך, במהלך התהליך ירד מסר מן ההדרכה העליונה על אופן הטיפול בה וביקשו לצייד אותה באבן השייכת אישית ללילי המטפלת בנשירת שיער והאצת תהליך צמיחת השיער, בנוסף לחומרים נוספים שהנחו אותנו להכין עבורה, וכמובן הנחיות לטיפול אחר, שונה וחדשני שערכנו שתינו, אושרה ולילי יחדיו לנערה. וכך עשינו.

הטיפול החל והמשיך בקרחות ראש הנערה ואכן השיער צמח!

התחיל בצמיחה קטנה, ובהמשך לא ניתן היה למצוא את מיקום הקרחות, הן פשוט נעלמו! נעלמו כלא היו, השיער ארוך בכל חלקי הראש!

נס! אין לי מילה אחרת לתאר את שראו עיני ומוחי התקשה להבין.

בתהליך שחוו הנערה ולילי נוצר קשר יפהפה ומלא אהבה בין השתיים, ממש בת וסבתה, חום ורוך וכל כך הרבה אהבה שמרגש את כל נימי הנשמה, האור שקורן מעיניהן כאשר הן נפגשות, החיבוק הגדול והחם – רגע כל כך מרגש שאין לי מילים לתאר אותו.

הנערה מספרת על השינוי הרגשי שחוותה, החל מביטחון עצמי שהתגבר והתחזק, החששות שחוותה בלימודים, האנרגיה הירודה, המתח שליווה את לימודיה והמבחנים המרובים בחטיבת הביניים החדשה, כעת הכל השתנה – חשה עוצמה, חשה חזקה ומלאת ביטחון עצמי, חשה יותר שמחת חיים והציונים אף עלו!

החוויה שחוותה ברמה הפיזית וגם ברמה הרגשית היו מדהימים והותירו אותנו מתרגשות ונרגשות.

בתהליך נחשף אירוע שהתרחש כאשר היתה הנערה כבת 5, שבו קפץ  עליה כלב נובח ומאיים והדף אותה לאחור, ההדרכה העליונה הסבירה כי האירוע נותר טראומתי עבורה והמיקום שבו "התיישבה" הטראומה הינה בכפות רגליה – מה שיצר עיוות במיקום האצבעות בכפות הרגליים, האצבעות היו אחת מעל השניה, מעבר לאסתטיות, המצב מפריע לה בריקוד, שכן היא לומדת ריקוד מזה מספר שנים, בנוסף לכך שהטראומה ממוקמת עדיין בגופה, ובנפשה..

במהלך הטיפול החל גם טיפול ברגליה של הנערה, טיפול אנרגטי, טיפול ברמת הנשמה של ניקוי הגוף מן הטראומה, הטיפול נמצא עדיין בעיצומו, הנערה הסבירה והראתה לנו את השינוי שכבר חל באצבעות רגליה, החלו לחזור למקום, להתרחק וליצור מקום חזרה למקומן הטיבעי.

פשוט מדהים! נס שמתחולל מול עיניך, העיניים רואות והמח אינו מבין..

המכתב שכתבה אימה  של הנערה על השתלשלות הטיפול:

"הבת שלי, נערה מתבגרת ומדהימה בת 12 התעוררה בוקר אחד והחליטה שהיום מסתפרים…
זו הפעם הראשונה שהלכנו לספרית השכונתית לאורך חייה היא טיפחה שיער בהיר חלק שהיה חלק בלתי נפרד מהזהות שלה. 
וכמו שאנו יודעים שום דבר לא במקרה תוך כדי התספורת מראה לי הספרית התקרחויות שיש לילדה בראש. נשמתי נעתקה..
לא שמנו לב… איך.. מה זה.. מתי זה קרה.. נשלחנו בזכות הספרית מהר מהר למרפאה המתמחה בעניין גילינו שקוראים לתופעה  – אלופציה אראטה

זהו מצב רפואי בבני אדם המתרחש באופן פתאומי, בו מופיעות התקרחויות, באזורים מסוימים בראש ובגוף שבו אמורות לצמוח שיערות באופן טבעי.

התופעה שכיחה בעיקר בגילאים צעירים ועלולה להיגרם על בסיס גנטי כך שניתן לראות יותר מקרים בבני אותה משפחה.
קיימות מספר צורות להופעת האלופציה:
הצורה השכיחה ביותר היא: תצורת טלאים המאופיינים בנגעים עגולים/אליפסית.
הילדה נכנסה לסטרס שזהו בדיוק המצב הלא רצוי לתופעה. הרופא שטיפל בילדה היה מאוד מנוכר ולא אמפטי ולא אופטימי ביקש מפורשות של אכנס לאינטרנט כי ניבהל- מה שהגביר את הבהלה עוד יותר.. ו הציע זריקות סטרואידים ישירות לקרקפת.. סרבתי בתוקף!! וכך גם הילדה. פנינו לרופא הומאופט –קיבלנו שיקוי והתחלנו את התהליך באי ודאות מוחלטת ובעיקר הרבה פחד וחרדה. 

ללילי הגעתי בעקבות המלצה של רפלקסולוגית יקרה בשם רינת מרקוביץ שהמליצה בחום וסיפרה נפלאות על הטיפול של לילי והגדירה אותו כלא שיגרתי.מה יכול להיות לא שיגרתי אמרתי לעצמי בספק רב.
ואכן ההמלצה הגשימה את עצמה- לילי ביקשה לפגוש את הילדה אישית , הילדה התחברה במהירות ללילי ולתהליך הרוחני. הדבר המרכזי היה שהילדה נרגעה הסטרס ירד היא היתה מוכלת בתוך חויה של בטחון מלא -שלילי היא הכתובת בשבילה. לילי עבדה עם המסרים שהיא קיבלה והעבירה אותם ישירות לילדה. היא התבקשה לטפל בילדה באופן מאוד מיוחד ואישי ואינטנסיבי– וכך היו הדברים ,טיפול מהסוג השלישי טיפול שאי אפשר להסביר במילים.. רוחני רוחני רוחני.. לילי מעבר לטיפול הרוחני חיזקה את נפש הילדה והיתה כתובת בשבילה לאהבה וחיבור.

עולים כל הזמן הקולות הספקניים אולי זה לא זה… אולי ננחל אכזבה.. נאמר לנו כי עד שנה נראה תוצאות- לילי לא הפסיקה להעביר לילדה מסרים בכל מיני שעות כולל- "היום אין לגעת בילדה לא להעביר לה שום אנרגיה של מישהו אחר".. ואכן את הספקות החליפו עובדות – תוך פחות מחודשיים צומח לילדה שיער.. בדיוק במקום של הקרחות- שיער קטן אך מלא אופטימיות. הצלחנו .. בעבודה משותפת הכוללת אמונה- אנשים טובים- התמדה- וכוחותיה המבורכים של לילי וחיוכה המרגיע של אושרה- אנחנו בדרך הנכונה..

לאחר סיום המפגשים הילדה ביקשה ממני עוד מפגשים עם לילי היא מרגישה מחוברת אליה ומחוזקת- במקביל התקבלו עוד מסרים להמשך טיפול בילדה בנוגע לדבר אחר.. הילדה הזמינה וקיבלה עוד מפגשי ריפוי ואהבה עם לילי.  ממליצה בחום זה בלתי רגיל!!! ועובד פשוט עובד."