מטפלים מתחומים שונים, טיפול אנרגטי, מטפלים בעזרת מגע (שיאצו, רפלקסולוגיה, פיזיוטרפיה, עיסוי וכו..),
מתקשרים, מטפלים רגשיים מתחומים שונים (פסיכולוגים, יעוץ אסטרולוגי/נומרולוגי, דימיון מודרך וכו'),
מאמנים, נותני שירותים שונים (קוסמטיקאית, ספרית, פדיקוריסטית וכו')  וכן הלאה הרשימה ארוכה -
כולנו כמטפלים יודעים כי לכל אדם ישנו מצבור ומשקעים רבים המכילים אתגרים, קשיים, עומסים כאלה ואחרים וכאשר אנו נמצאים במפגש טיפולי עימם צפים ועולים הקשיים, הדאגות, הפחדים, החששות, הכעסים, התסכולים, הטאומות והכאב, ואנו כמטפלים מחזקים, מכוונים, מטפלים ומסייעים לאדם במקום שבו הוא נמצא על מנת לסייע לו להתקדם ולעלות על הדרך המיטבית עבורו בנקודות הזמן הזו.
 
הטיפול שלנו אכן מסייע, עוזר ותומך באנשים רבים.
 
מאמר זה נכתב במקום שבו עולה השאלה - ומה איתנו?
 
האם אנו מסיימים יום עבודה מותשים או מלאי אנרגיה?
האם אנו מרגישים כי נותרנו נטולי אנרגיות?
האם סיימתו בתחושת "היפר"? לעיתים מצב של "היפר" נובע מחוסר של אנרגיה, כמו במצב שבו אנו "עוברים" את העייפות שלנו, ואז מרגישים "מעוררים".
 
אז כיצד עלינו להגן על עצמנו? שהרי על מנת שנוכל לטפל באחר עלינו לדאוג ולטפל גם בעצמנו,
כמובן כדי שנוכל להעניק למטופלינו את המיטב שאנו מסוגלים לו, אך כמובן שאל לנו לשכוח עצמנו, שנוכל לתפקד במיטב כוחנו בהמשך היום ולהמשך תפקודנו בחיים שלנו, עם המשפחות או התנהלות חיינו.
 
הדרך הראשונה והחשובה הינה לערוך הגנות על עצמנו - וישנן דרכים שונות לעשות כן, הרשימה ארוכה ומגוונת (ישנן הצעות שלנו במאמר בנושא עין הרע)
כאשר אנו מגיעים לטיפול במטופל לעיתים אין ההגנות הללו מספיקות, וכאשר עולים תכנים, רגשות ואנרגיות קשים ההגנות שלנו אינן מספיקות.
 
עלינו להגן על ההילה לשלנו, על התדר שלנו, על גופינו הפיזיים והאנרגטיים, לשם כך מומלץ להיעזר בהגנות חזקות חיצוניות נוספות אשר אינן תלויות בעוצמתנו האנרגטית, שאינן תלויות בגבולות שאנו מציבים ביננו לבין המטופלים, הגנות השומרות על שלמותנו וגם על האנרגיות בביתנו! בקליניקה שלנו, משום שלרוב אנו מקבלים אנשים בבית שבו אנו מתגוררים ולכן האנרגיות שמהן התנקה והשתחרר המטופל נותרות בביתנו, בבית שבו אנו חיים.
ההמלצות שלנו הינן הצטיידות בקריסטלים שונים שיכולתן הינן הגנה, שמירה, טיהור מרחב, שאיבת אנרגיות שליליות.
 
ישנן אבנים מסוגים ועוצמות שונים, (כפי שכתבתי על כך במאמר על הקריסטלים) על כן מומלץ להצטייד באבן אשר בעלת עוצמה חזקה אשר תכונותיה הינן הגנה ושמירה על האדם הנושא אותה (המלצה טובה לכל אדם!), ישנן אבנים עוצמתיות נגד אנרגיות שליליות ועין הרע (חשוב במיוחד כאשר אנו מקבלים אדם בתוך ביתנו!) ואותן אנו נושאים על גופינו על מנת שיגנו על ההילה שלנו, מרכזי האנרגיה שלנו, על הגבולות שלנו.
 
המלצה חשובה נוספת הינה הצטיידות באבנים אשר בכוחן להגן,לשאוב, לנקות ולטהר חלל גדול יותר וזאת על מנת שהאנרגיות העודפות ושאינן רצויות ישאבו לתוך האבן ולא יוותרו בחלל החדר והבית שלנו, וכדי שנותירו עם האנרגיות החיוביות שבו אנו חפצים ועובדים.
 
במרכז אור האהבה קיימים קריסטלים אשר תוקשרו אחד-אחד, נבדקה עוצמתן, המקור ממנו מגיעות, נבדקה חיוביותן/שליליותן (כן, קיימות גם אבנים אשר אינן חיוביות, ישנן אבנים שאינן יכולות לעשות את העבודה שאנו חושבים שהן עושות, ישנן אבנים שהגיעו לסף הספיגה שלהן ומשום כך משחררות אנרגיות שליליות), 
במרכז ניתן הסבר לכל אבן כיצד להשתמש בה, לאיזה תפקיד היא מתאימה ולאיזו פעילות באופן מדויק - ובאופן השונה מכל אבן ואבן, גם אם מאותו הסוג או מאותה הפיעלות.
 
מאמר זה אינו בא "להפחיד" או "להדאיג" הוא בא על מנת לשפוך אור על המציאות שאיננו נותנים לרוב את דעתינו מספיק על כך, ומתוך הרצון להאיר וגם להעיר אותנו על מנת שנדאג לשלמותנו הרוחנית, אנרגטית, רגשית ובריאותית.
זאת משום שקיימים דרכים לעשות כן וחשוב כי נעשה זאת באופן שוטף וקבוע.
ברוב העסקים נבחין כי ישנה אבן סיטרין אשר תכונותיה הינם הרחבת השפע והעצמתו, אלמנט חשוב בכל עסק כמובן, אך נבחין בהיעדר אבנים שבכוחן ועוצמתן שאיבת אנרגיות שליליות, טיהור מרחב העבודה שלנו והגנה עלינו ועל ביתנו.
 
מה קורה כאשר האבן נשברת?
אבנים רבות שמטרתן בעיקר הגנה ושמירה נוטות להתפרק או להישבר ואף ללכת לאיבוד -
כאשר האבן "במקרה" נופלת לנו ומתנפצת זה הסימן שהאבן עשתה את עבודתה!
זהו דבר חיובי משום שאנו מבינים שהיא ספגה המון אנרגיות שליליות, אנרגיות אשר ספוגות בה ולא בביתנו או בנו.
כאשר האבן נשברת עלינו לקחתה אל הטבע, אל האדמה, בחזרה למקור הולדתה, ולקבור אותה באדמה,
יש לעשות זאת שלא בשטח הבית/גינה של ביתנו,
כאשר אנו עושים זאת אנו מודים לאבן על העבודה והדרך שעשתה איתנו, על שהגנה עלינו וספגה את האנרגיות העודפות שלא תפגענה בנו.