החמסות והביקור בכותל

למי שאינו מכיר את הסיפור, יצאנו ביום בהיר אחד (סיפור קצת ארוך..) עם פרסום לימי הטיפולים המרוכזים,
המטרה הראשונית היתה – להביא את הטיפול המיוחד של ניקוי והסרת עין הרע מכל מי שנפגע, אך גם ניקוי אנרגטי לאנשים ופתיחת הקארמה בתחומי החיים השונים וקבלת הברכה של ההדרכה העליונה.
 בהמלך הטיפולים, ממש בין אדם לאדם, החלו לרדת מסרים נוספים מן ההדרכה, ובהם הדרכה לאנשים מה לעשות וכיצד, כהמשך לטיפול העופרת.
משם התהווה טיפול מובנה מאוד ומילוי החמסות המפורסמות.
 

 
עם הזמן המשיכו לרדת עדכונים לנו לגבי "מה יהיה עם החמסות..?" שאלה שטרדה אותנו לא מעט, מתי זה יהיה? כמה זמן זה יקח? לאן נצטרף לקחת אותן? מה נעשה איתן שם? וגם ברמה הרוחנית שאלנו את עצמנו, לאן מגיעות הבקשות והמשאלות של האנשים שמלאו אותן? היכן נניח את האוצר היקר הזה שאנו מופקדות עליו, שכן מדובר במשאלות לבם של אנשים כה רבים ויקרים?

אחרי כמעט כשנה שבה אנו אוספים את החמסות באדיקות רבה, את משאלות לבם של אנשים יקרים הגיע המסר המיוחל "בשושן פורים תעלו עם כל החמסות ומשאלות הזיווג – לכותל המערבי, לבית המקדש" ההתרגשות הגדולה שאחזה בנו היתה כה עצומה,
הגיע הרגע!! הגיע הזמן!! איזו שמחה היתה מעלה אצל ההדרכה, איזו שמחה היתה כאן אצלנו, התרגשות עצומה.

המסרים עדכנו אותנו כי מדובר במשהו גדול בהרבה ממה שיכולנו לדעת, ממה שיכולנו כלל להבין (ועדיין לא לגמרי ניתן להבין זאת..), היתה שמחה גדולה עם בואנו לכותל והעברת המשאלות היקרות של כולם, התרגשות עצומה בעולם העליון ואף כאן אצלנו,
עלינו כל משפחתי לירושלים ולכותל המערבי, התפללנו, נישקנו, בכינו בהתרגשות,

חגגנו את שמחת כל מי שמילא את החמסה, והגיע לקבלת החותם, בהתרגשות עזה ומרחיבת לב, יחד עם המסרים שהורדו כל העת על ההתרגשות הגדולה ממעל – על הרגע המבורך שחיכינו לו כל כך הרבה זמן.

 

המסרים ממשיכים לרדת בעניין זה ומעדכנים אותנו כי החמסות שנמסרו ואיתן הועבר החותם לכל אחד איתן – תלויות בספריה הקוסמית מעל ספר הגורל של כל אחד, המשאלות מתנופפות מעל הספר האישי של כל אחד ואחת.
הבקשות מתחילות להתגשם!!
תיקונים קארמתיים מתחילים להתהוות!!

משתפת אתכם גם בתמונות שליוו את התהליך המרגש,

בהמון אהבה, אושרה ולילי

לילי בכותל מתפללת עבור כל אדם
 

1
2
3

64
5
 

7
8
9

10
11
12

13
14
15

מגיעים לכותל
כותל מערבי
כותל מערבי