מדיום - קשר לעולם שמעבר

האם יש חיים אחרי המוות?

מה קורה לנו לאחר שגופנו מסיים את חייו כאן?

מה קורה עם הכאב והצער שאנו חשים כאשר טרם סגרנו את מעגלי הקשר שלנו?

הם נוכל לומר ולהעביר את המסר שלנו לאדם האהוב?

האם נוכל לקבל אישורו?

מדיום הינו אדם המסוגל ליצור קשר עם העולם שמעבר, נשמות הקרובים לנו, אהובינו אשר נפטרו מן העולם הזה ועברו אל העולם שמעבר.

כאשר קרוב ואהוב לנו נפטרים מן העולם לעיתים נותרים קשרים ונושאים לא פתורים, משקעים שעדיין לא נפתרו, שאלות או תהיות כיצד הם חשים כעת, האם הכול בסדר איתם?

אם אתם מעוניינים לסגור מעגל עם אדם, לשוחח שוב עם אהוב שעבר לעולם הבא, לתקשר עמו כדי שתוכלו להמשיך הלאה באופן יותר שלם, רגוע ומלא אתם מוזמנים להגיע אל לילי - מדיום ומתקשרת.

לילי בעלת יכולת מופלאה לתקשר בניכם ובין העולם שמעבר עם יקירכם, אהובכם אשר סיימו את חייהם כאן בעולם זה ועברו אל העולם שמעבר.

אנשים רבים מספרים על רגעים מרגשים ונוגעים ללב של שיחות עם יקיריהם אשר עברו מן העולם,שאלות אשר הטרידו אותם, סגירת נושאים אשר טרדו את מנוחתם, נושאים שנותרו ללא פתרונות בנוגע לחפצים או רכוש שחסר מידע לגביו, או אשר לא נודע מיקומם ונותרו כחידה - נמצא הפיתרון לאחר השאלה הישירה מול נשמתו הנצחית של יקירנו , צוואות מקוריות או תכשיטים אשר לא נמצאו, חפצים יקרים סנטימנטלית אשר מבקשים להעבירם בעלות ועוד.האם אנו מפריעים לנשמה בעת השיחה עמה?
האם קריאה לה מפריעה?

שימוש באמצעים כמו בסיאנס יכולים להפריע לנשמה או לקרוא לנשמה ממקור נמוך, לילי אהרון אשר הינה מדיום העובדת עם הדרכה עליונה מן הקדושה יוצרת קשר עם הנשמות מבלי להפריע למנוחתן, משום שהתקשור עמן נעשה דרך הספריה הקוסמית, זאת אומרת שהקשר נוצר והמידע מועבר מבלי להפריע לנשמה במנוחתה או בעיסוקיה החדשים (כן.. לא רק אנו עסוקים..)

אם הנכם רוצים לסגור מעגל,
אם אתם רוצים לקבל מסר מאהובים שעברו לעולם שמעבר
אם אתם רוצים למצוא חפץ אהוב שלא מצאתם -

פנו היום ללילי אהרון

054-4455547

בברכת אהבה ושלווה