עין רעה והסרת עין הרע עם עופרת -
  
עין הרע הינה אנרגיה ובעצם מחשבות שליליות הנשלחות מאדם אחד לאדם שני,
מחשבות שליליות, קנאה, שנאה, איחולים רעים לאדם, קללה או קללות הנשלחות לאדם מסוים.
מחשבות שליליות הינן תדר נמוך מאוד אשר מאחוריו עומד רגש שלילי ורצון לפגיעה באדם העומד מולך.
 
עין הרע או אנרגיה שלילית הנשלחת מאדם אליך פוגעת בנו ברמה הרוחנית האנרגטית, אך מחלחל פנימה ואף פוגע בנו ברמה הפיזית-בריאותית.
ישנם אנשים אשר מאמינים מאוד בעין הרע, ישנם אנשים אשר פוסלים זאת,
יש לכך סיבות שונות - יש שטוענים שאני אדון לגורלי - ולכן מחשבות אדם אחר לא תפגענה בי, אלא אם אתן לכך לקרות.
טענה זו נכונה מאוד, אך לא מדויקת.
אכן אנו ומחשבותינו משפיעים על התנהלות חיינו, אך ברמה הרוחנית קיימת לכל אדם הגנה שונה, שמירה שונה, והרי שכאן ישנו חופש הבחירה - יש חופש בחירה גם לאדם שממול לשלוח אלינו מחשבות שליליות, איחולים שליליים, קנאה ועוד
כך שאנו עלולים להיות פגיעים מול מחשבותיהם של אחרים.
 
אך האם אם לא נחשוב ולא נאמין בכך, זה יעלם?
לא בדיוק - ישנם אנשים אשר כמו שנאמר בעלי הגנה חזקה יותר, ואכן רמת הסבילות שלהם לאנרגיות שליליות היא גבוהה יותר, אך לא תמיד ולא בכל עוצמה, שכן גם לאדם שמולנו ישנה רמה שונה של כוונות.
 
האם הפחד מכך, האם מחשבות על כך לא חושפת אותנו יותר?
ידוע שמחשבות של אדם משמעותיות וחשובות מאוד - שכן "היכן שמחשבותינו נמצאות שם אנחנו.." נאמר ולכן מחשבה, פחד ועיסוק קבוע בחשש מעין הרע אינו שם אותנו במיקום חיובי ובעל תדר גבוה.

שיתוף של ג. שנפגע מעין הרע:

אני מרגיש צורך עז לספר את שחוויתי במהלך השבוע החולף ואת המהפך שהתרחש בי.
באחד מימי השבוע קפצתי לביקור אצל קרובי משפחה, כאשר חזרתי לביתי, היתה לי תחושה כבדה של מעמסה ריגשית, תחושה של בחילה, כאבי ראש ועוד אי אלו תופעות לוואי נוספות.
בתחילה לא קישרתי בין הביקור המשפחתי לבין התחושות אותן חשתי. ככל שחלף הזמן ונקפו השעות הרגשתי שאני שוקע יותר ויותר בתוך מערבולת של מחשבות וניסיונות להבין מה פשר התחושה הזו. כאשר עלתה בראשי האפשרות שמדובר במשהו אנרגטי החלטתי לפנות ללילי אהרון עליה שמעתי וקראתי.
הגעתי עם אישתי וילדיי לפגישה עם לילי למחרת היום, שמחתי שהיא הצליחה לפנות לנו מזמנה למרות ההתראה הקצרה, לאור דחיפות ובהילות העניין.
להמשך הקריאה לחצו כאן: הסרת עין רעה - שיתוף במקרה
 
איך מזיקה העין הרע?
ברמה הרוחנית/אנרגטית המחשבה הינה תדר המשודר מאדם אחד לאדם שני - זו נשלחת אליו וחודרת את ההילה שלו, ובמידה והאדם חשוף (מהגנה שלו או הגנה שעורך) התדר חודר אליו ופוגע בו בגופו הפיזי, בגופו הרגשי.
אנו מכירים בכך כי  מחשבה יוצרת מציאות - ובכל זאת רואים אנשים אשר יוצרים את מציאותם בקלות יותר, במהירות יותר, ויש שמצליחים לצור זאת בצורה איטית יותר, חששנית יותר - כך גם מחשבות שליליות חיצוניות - יש אדם שהמחשבות השליליות שלו יגברו על המחשבות החיוביות של האדם שמולו.
 
איך להישמר מעין הרע?
קודם כל נקפיד על שפתנו - כן, נבחר אנו במילים חיוביות, במחשבה החיובית (על זה אכתוב מאמר בהמשך..) גם כאשר

 

 

 

אנו פוגשים באתגר כלשהו, טרם ניתן לפחדנו להציף ולשלוט בנו ובמחשבתנו. איך זה קשור להשמרות??)
כאשר אנחנו שומרים על אופטימיות, על חיוך, שמחה פנימית, אנו שומרים על תדר גבוה, על תדר מואר,
הפחד, החשש, הסבל, הינם תדר נמוך, תדר חשוך.
כאשר אנחנו בתדר נמוך - נמשוך אלינו תדרים נמוכים, אך גם נהיה חשופים יותר לפגיעה חיצונית, ולכן זהו הצעד הראשון.
 
הגנות - יצירת הגנות אנרגטיות על עצמנו, רצוי בכל יום ובכל בוקר -  יצירת בועת אור סביבנו - נצור בעזרת הדימיון שלנו בועת אור, נראה בעיני רוחנו כיצד בועת האור מקיפה את גופנו, את ההילה שלנו, בועת האור תהיה זכה וצחה ותקיף את כולנו מכף רגל ועד ראש, ננשום עמוק מספר פעמים את האור לגופנו ונבקש מן הבועה להיות אטומה לחלוטין ולהגן עלינו מכל אנרגיה שלילית ונמוכה המגיעה ממקורות חיצוניים לנו.
 
הגנה חזקה נוספת המומלצת הינה ציור מגן דוד על גופנו - נצייר מגן דוד על כל צ'קרה בגופנו (קודקוד, עין 3, גרון, לב, מקלעת השמש, מין, בסיס) נצייר באויר או על גופנו ממש בעזרת אצבע ונראה זאת בעיני רוחנו,
לאחר מכן נצייר מגן דוד בגודל של כל גופנו, ננשום לתוכנו את אנרגיית מגן הדוד, נבקש ממנו לשמור עלינו ולהגן עלינו מכל אנרגיה שלילית ונמוכה המגיעה ממקורות חיצוניים לנו.
 
הגנה חזקה מאוד הינה הצטיידות באבן מסוג טורמלין שחור - אבנים עוצמתיות ביותר להגנה על האדם מאנרגיות שליליות מסוגים שונים - מומלץ להניח בתיק, בכניסה לבית, בסלון, מקומות בבית בהם ישנן מריבות וויכוחים, משרד המשרת קהל לקוחות, מטפלים, יועצים.
 
אם אתם יודעים שאתם חשופים לאנרגיות נמוכות, אם אתם חשים שנמצאים בסביבתכם אנשים עם אנרגיות נמוכות, אם בעבודה מולכם, אם כלקוחות שלכם, חברים, שכנים, משפחה - מומלץ להתנקות ולנקות עין הרע אשר נשלחה ונספגה בכם, לנקות את הגופים שלכם מאנרגיה זו על מנת להתנקות ולהעלות את האנרגיות שלכם, לאפשר לכם להגיע לפוטנציאל שלכם מבלי שיפגע בכם אנרגיה נמוכה.
לילי יעורכת ניקוי עין הרע באופן מקצועי ויסודי - ומומלץ להגיע לניקוי יסודי ומקצועי זה אצל לילי אהרון!
 
ניקוי עוצמתי של עין הרע הינו ניקוי והסרת העין בעזרת עופרת!
 
הסרת עין הרע בעזרת עופרת הינו טיפול מסטי חזק שמנקה את האדם, את ההילה, הגוף הפנימי והגופים הנוספים שלנו מאנרגיות שנספגו, מאנרגיות שנשלחו ופגעו בנו.
 
הסרת עין הרע בעזרת עופרת מומלץ לכל אדם אשר חש תקיעיות בחייו, או נפילה אנרגטית פתאומית, מומלץ גם למטפלים אשר נפגשים עם אנשים רבים וחשופים לאנרגיות נמוכות (כאב, צער, אבל, עצב, כעס, תסכול וכו'*)
כמו כן לאנשים אשר נחשפים לקהל רב בשל עבודתם.
ולכל אדם שמעוניין להתנקות מאנרגיות נמוכות שדבקו בו,
 
 

במרכז אור האהבה מתבצעים טיפולים -

ניקוי והסרת עין הרע בעופרת  ע"י לילי אהרון - מתקשרת, טראנס-מדיום ומיסטיקאית עשרות שנים!
 
לתיאום מועד טיפול : 
054-4455547  oshra.hedsinay@gmail.com