כישופים - והסרת כישופים
 
אם בעין הרע האדם שולח מחשבות, איחולים שליליים או קללות -
בכישוף אדם מבצע ועורך טקסים ופעולות מסוימות במטרה לפגוע באדם השני - בפרנסתו, בזוגיות שלו, בבריאותו, ולמעשה בחופש הבחירה שלו!
כישופים רבים נעשים על בסיס "רומנטי" - רצון להשיג בן/בת זוג מסוימים, רצון להשאירם שלנו, רצון להפריד בין בני זוג על מנת להשיג אחד מהם.
אני רוצה להדגיש כי שימוש בכישופים הוא מסוכן! כמובן לאדם שעושים לו את הכישוף אך גם כן לאדם שמבצע/מזמין אותם שהרי אם אתה נוגע במקום חשוך הרי שאתה באופן ישיר מביא את עצמך גם כן להיות במקום זה, ובאחד הימים אנרגיה זו תתקוף גם אותך!
 
אדם שנעשה לו כישוף יכול לחוש שמשהו בחייו השתנה (במידה והכישוף חדש!), שדברים פתאום השתנו לרעה, שמישורים שונים בחייו נפגעו וכמובן רוחו וכוחותיו, אירועים שונים וקשים מתחילים להתחולל בחייו - בן זוג שעוזב את הבית, פרידה במשפחה, מריבות קיצוניות ורבות, צרות כלכליות שנוחתות עליו, בריאות שמדרדרת וכן הלאה..
 
אדם שנעשה לו כישוף ותיק - יכול להרגיש שקורה לו משהו בניגוד לרצונו הפנימי העמוק, לעיתים בן זוג או משהו שמעוניין בקשר רומנטי איתו ועורך/מזמין לו כישוף והאדם שנעשה לו כישוף חש רצון עמוק להמשיך או להיות בקשר עם אדם זה,
אך אין לו יכולות לנתק את הקשר איתו, למרות שהמשך הקשר עם אדם זה נראה לו בניגוד לכל היגיון, שאין קשר זה לטובתו כלל, שיש משהו שמחזיק ותופס אותו - ואם יכול היה לנהוג ברציונל, אם יכול היה לראות את טובתו העליונה - לא היה בוחר בקשר זה!
 
לעיתים ניתן למצוא סימנים מסוימים - מריחה של חומר כלשהו על דלת או מפתן הבית, חומר בלתי מזוהה מצוי במקום שלא היה שם קודם, אך בעיקר התחושה - התחושה כי אין זה יכול להיות שאנו מצויים בנקודה זו בחיינו.
 
אם אתם חושדים שנעשה לכם כישוף - התקשרו עוד היום ללילי אהרון!!
 
לילי בתקשור תדע מיד באם נעשה לכם כישוף - ובתקשור בלבד תקבל את ההנחיות המדויקות כיצד לבטל ולהסיר את הכישוף שנעשה לכם!
 
התקשרו עוד היום ללילי - והשאירו את העבר בעבר!
 
054-4455547