מכתבי תודה והמלצות על לילי אהרון
 
 
מכתב מיובל היקרה 
.........................................................................................................................................................


למלאכיות שלי
ברצוני לומר לכן תודה ושוב תודה שהחזרתם את הרוגע והשלווה לחיי ולביתי.
הכרתי אתכן דרך האתר לאחר שחודשים הרגשתי בנוכחות של דמות אצלי בבית ובחיים ,
זה התחיל עם ניפוץ צלחות וכוסות, קלקול מוצרי חשמל, ואף נגיעות בלילות.
הגעתן אליי שתיכן כמו 2 מלאכיות ולילי המקסימה טהרה לי את הבית ועשתה עופרת וטקס שערך למעלה משעתיים, ומה אומר לכם חיי השתנו מהקצה לקצה, השקט והשלווה חזר הביתה הדמות נעלמה וכולם חזרו לשגרה הרגילה.

הנני ממשיכה בטיפול אנרגטי אצל אושרה המדהימה ובונה את עצמי ומחזקת את הנשמה.
ממליצה בחום והמון אהבה על המלאכיות שלי.
את המשך נתיב חיי אנני רואה בלעדיהן, הן שם לצידי ואיתי תמיד.
לילי ואושרה היקרות תודה ענקית לשתיכן החזרתם לי את חיי בחזרה .
מברכת אתכן שאלוהים יתן לכן שפע, בריאות, אור ואהבה.
שלכן באהבה גדולה
יובל זוהר
 

מכתב מריקי היקרה 
.........................................................................................................................................................

הדבר הראשון שהנני רוצה לשתף אתכם בו הוא המפגש הראשוני שלי עם לילי.
את לילי ראיתי לראשונה באימון כושר שיגרתי, עמדנו זו לצד זו והתחלנו לשוחח. תוך כדי גלגולה של שיחה ציינה בפני לילי עובדות על עצמי ועל חיי הפרטיים, עובדות אשר רובם המוחלט של האנשים הקרובים אליי ביותר לא יודעים עליי. לילי הצליחה לחשוף אותם ללא דופי.

תהייתי כיצד ידעה לזהות את כל הפרטים הללו בצורה כ"כ יפה ובאופן כה מדויק, הרי שהיינו זרות זו לזו. בלי ספק, המפגש הזה התיר בי רושם רב, אך בחרתי להמשיך הלאה.

כעבור זמן מה, ביקשה ממני חברתי להיפגש עם לילי (מבלי לדעת כי מדובר בה). חשוב לי לציין לגבי עצמי, כי אני בנאדם ריאליסטי, הגיוני, ספקני ותמיד מנתחת את המציאות לפי הקיים ולפי ראות עייני. אולם, כשפגשתי את לילי באותו היום הבנתי שיש יותר מכך...

ישבה מולי אישה נעימה, קולה שליו, שפת גופה נינוחה, אישה מזמנת ומחבקת. גם בחיבוק אפשר להרגיש ולהבין אנרגיות טובות ונתינה. בתחילת המפגש הייתי סקרנית ומעט ביקורתית. במהלך המפגש לילי הצליחה לאבחן את מצב בריאותי שהיה רעוע באותה עת ובאמצעות הדרכתה וטיפולה החלמתי. לילי הצליחה לראות מבעד למעמקי נפשי, את הנושאים הכי רגישים בחיי, בביתי, משפחתי ואהבותיי... המסרים שקיבלתי ממנה הצליחו לרומם את מצב רוחי, בריאותי וערנותי. עזבתי את המפגש עם תחושה של התרוממות רוח, הייתי נרגשת. מאותה נקודה והלאה חיי השתנו לטובה ועל כך אני מודה לה!

מי לילי בעייני?
לילי אישה רכה, נעימה, אסטטית, אמינה, חזקה, טובת לב, מלאת נתינה ועם הרבה רצון לעזור. יודעת להבדיל בין עיקר לטפל (מה שקשה לנו לפעמים לעשות לגבי עצמנו), נחרצת, בטוחה בעצמה ובדרך שלה. אני פוגשת הרבה אנשים בחיי ואני יכולה לומר בלב שלם שלילי היא אחת מיחידי הסגולה.

זו חוויה מיוחדת במינה – תאמינו, תרצו, תחוו ומה שבטוח – תיהנו!

ריקי

   

 

מכתב ממ. היקר 
........................................................................................................................................................

בס"ד
לכל מאן דבעי
ברצוני להודות לגב' לילי אהרון על הליווי המקצועי והייחודי בתקשור ובתהליך האישי שעברתי בסיוע מלא שלה.
אציין כי ממציאות של חורבות ודינים לא פשוטים שרבצו על ראשי ועל משפחתי, הגענו למציאות של ניקיון כפיים וחירות מלאה בכל התחומים החשוכים שעטפו אותנו.
מציאות של חוסר שלום בית מוחלט ביני ובין אישתי.
מציאות שלא עבדתי למעלה משנתיים, וכן מיני בשורות רעות אודות ילדי על חוליים, הגענו למצב שהכל נרפא ומאחורנו בכל הרמות שהזכרתי.
אין ספק שלילי מבורכת משמים ועיניה פקוחות וההשגחה העליונה נתנה לה את הזכות לשמש אותה להכווין ולסייע לכל המבקש את עזרת שמים כדי ללכת בדרך אותה מוליכים אותנו.
לילי, תודה על הזכות להכיר אותך ועל העזרה האמיתית והמבורכת שנתת לי.
בברכה
מ.  
 
מכתב מש. היקרה
........................................................................................................................................................

מלאכית יקרה שלי,

אני רוצה לומר כמה אני אוהבת אותך אבל אפילו כמה מעריכה אותך יותר,

כמה מעריכה את כל מה שנתת לי, את כל מה שקיבלתי ממך, את התמיכה העצומה, את החיבוק הגדול, את החמלה, הרכות, החום, ההכוונה, ההדרכה, והרשימה עוד ארוכה, וכל מילה בה אוצרת בתוכה מילים רבות והמון המון עזרה ואהבה.

 

את הרמת אותי במקומות הנמוכים והחשוכים ביותר שהייתי בהם, בזכותך הצלחתי להיות חזקה ולצאת מהמקומות האלו, אבל לא רק לצאת מהם, אלא להיות גדולה וחזקה הרבה יותר ממה שהייתי אי פעם,

ליווית אותי בתהליך מאוד ארוך ומאוד משמעותי בחיים שלי,

הקושי שבזוגיות שהשאיר אותי בבדידות, בעצב, בקושי, בתחושה של חוסר אונים, בכל שלב שהייתי בו הצלחת לזהות את היכולת שלי להכיל רק מה שיכולתי באותו הזמן בלי יכולת לראות קדימה בגלל הכאב הרב שלי,

ידעת מה לומר וכמה לומר, וידעתי שיש לך עוד להגיד ושאת רואה מעבר, אך היית כל כך רגישה וחכמה וידעת בדיוק ואיך להעביר את המסרים וההדרכה שלך.

בקשיים עם הילדים ובכאוס שהיו בהם חיי, כיוונת אותי והדרכת אותי צעד אחר צעד, כל פעם בקצב הצעדים האיטיים שלי הצלחתי להתקדם ולשנות את כל הדפוסים שלי עם הילדים שלי, וכיום אנחנו נהנים מיחסים קרובים יותר, העליות והירידות הפכו יותר קלות לי להתמודד, הקצב השתנה, המורדות פחות נמוכים, והעליות יותר קרובות מפעם.

ברמה האישית הגעתי אליך בבלבול גדול, בבלאגן שלם של כל חיי, הרגשתי כמו משהו שטובע, טובע בתוך בלאגן בכל התחומים של החיים שלי, במצב רגשי לא קל. לאט לאט ליווית אותי, הדרכת אותי, אושרה המקסימה והמופלאה טיפלה בי ועזרתן לי לצאת מהמצב שהייתי בו, הקליפות שקולפו ממני בטיפולים האנרגטיים ובתקשורים וההדרכה הביאו אותי למצב שבו אני נמצאת בו היום, חזקה מאי פעם, העתיד ברור לי, אני מתמודדת עם אתגרי החיים בצורה חזקה יותר כי אני יודעת שיש לי אתכן תמיד כשאזדקק לחיזוק, לתמיכה, להדרכה לדרך הנכונה ולכיוון הנכון.

בכל פעם שהגעתי אליך חיכיתי לחיבוק הגדול שלך, לידיים החמות והלב הענק,

את אדם נדיר, את מלאך בגוף בשר ודם, האור בעיניים שלך והחום שיוצא מהן הם בלתי נשכחים,

אני מחכה כל פעם לרגעים שאגיע לראותך על מנת לפגוש שוב את זיו פנייך, את אור עינייך,

את מלאכית יקרה,

אני אוהבת אותך ומודה לאל שהפגיש ביננו

ש.

 

ג.ש מחיפה 
.......................................................................................................................................................

מכתב תודה והוקרה

אני מרגיש צורך עז לספר את שחוויתי במהלך השבוע החולף ואת המהפך שהתרחש בי.

באחד מימי השבוע קפצתי לביקור אצל קרובי משפחה, כאשר חזרתי לביתי, היתה לי תחושה כבדה של מעמסה ריגשית, תחושה של בחילה, כאבי ראש ועוד אי אלו תופעות לוואי נוספות. בתחילה לא קישרתי בין הביקור המשפחתי לבין התחושות אותן חשתי. ככל שחלף הזמן ונקפו השעות הרגשתי שאני שוקע יותר ויותר בתוך מערבולת של מחשבות וניסיונות להבין מה פשר התחושה הזו. כאשר עלתה בראשי האפשרות שמדובר במשהו אנרגטי החלטתי לפנות ללילי אהרון עליה שמעתי וקראתי. הגעתי עם אישתי וילדיי לפגישה עם לילי למחרת היום, שמחתי שהיא הצליחה לפנות לנו מזמנה למרות ההתראה הקצרה, לאור דחיפות ובהילות העניין.

מיד כאשר התיישבתי על כסא המטופל אצל לילי התקבלו מסרים בתיקשור שהבהירו מעל לכל צל של ספק כי מדובר בעין רעה קשה מאוד שנשלחה אליי ככל הנראה מאחד מקרובי המשפחה הקרובה, לאחר מכן הוברר מעל לכל ספק גם במי מדובר באופן מדוייק.

לשם הסרת העין הרעה קיבלתי טיפול הוצאה וניקוי באמצעות עופרת שמנקה את האדם ואת ההילה מאנרגיות שליליות שנספגו בנו. תוך כדי הטיפול התקבלו גם כן מסרים בתיקשור לגבי פעולות טיפול, ניקוי ותיקון שמתבצעות ברגע עי' ההדרכה העליונה. אני חייב לציין כי במהלך כל הטיפול הרגשתי תחושות של עליית דופק וסחרחורת, כאילו מישהו או משהו באמת מטפל בי פיסית.

למחרת היום ההרגשה הכללית הלא טובה נעלמה כלא היתה. הרגשתי קליל, ללא שום תופעות הלוואי שתיארתי קודם, כל תחושת הכובד נעלמה כלא היתה ויכולתי להסתכל על דברים בצורה יותר מפוקחת וממוקדת. במהלך היום חשתי כל הזמן צורך לשתות מים והרבה, גם את זה לילי ציינה שיקרה ושכך ארגיש.

לאחר הטיפול אני מרגיש הרבה הרבה יותר טוב, נקי, "מתוקן" אין לי ספק שאשוב לטיפולים נוספים.

אני רוצה להודות מקרב הלב והנשמה ללילי אהרון ולאושרה הבת המקסימה שלה שביחד נותנות בית טיפולי הוליסטי ומתקן לכל. אין כמוכן, מי יתן ותוכלו לעסוק בפעילות קדושה זו עוד שנים רבות.

תודה מקרב הלב,
ג.ש. 

א. 
........................................................................................................................................................

לילי היקרה,
ליווית אותי כחצי שנה. הגעתי אליך לשם טיהור והפכת ליועצת, מדריכה, תומכת ומברכת. חברה לסודות הכי שמורים שלי. חברה לשמירת הסודות - עלייך לא דיברתי עם איש.
אין מילים בפי לתאר את העוצמות והתעצומות של כל אותם דברים שקרו לי במהלך הדרך.
 
היו ימים קשים, פה ושם, היו ימים מדהימים - והשורה התחתונה היא שהתוצאה היא המבורכת מכולן.
 
אני יודעת, בפנים, שכל עבודתך מלאכת קודש היא, ואת פועלת יחד עם ההדרכה העליונה ללא ספק. אין לי ספק שהקב"ה בכבודו ובעצמו נטל חלק בתהליך ואפשר לניסים לקרות.
חיבקת אותי, עטפת באהבה, נטעת בי תקווה ואמונה מבפנים - שהכל אפשרי. האמונה הזו שחיזקת בי היא אחת המתנות הגדולות מכל שיכולתי לבקש.
 
לא הבטחת הבטחות שווא, השארת פתח להתרחשויות שונות - ולבחירה שלי, לא הושליתי בכל נקודת זמן.
 
את אישה מדהימה, מלאת אור ואהבה, עושה הכל מתוך טוב לב טהור והתנתקות מאגו. אני יודעת שלא בטעות הגעתי אליך.
 
תודה מעמקי ליבי על כל הליווי - הבאת אלי את האהבה שלי, הדבר החשוב לי מכל, הזוגיות. בע"ה שבקרוב היא תתמסד - ואזמינך לשמוח בשמחתי.
 
הצלחתי לשמור יחד איתך את הדברים ביננו, הצלחת שלא להתערב מיוזמתך אלא כשביקשתי, וזאת למרות שידעת מה קורה אצלי...
 
לא סיימנו. אין זה נאום פרידה. זוהי רק ההתחלה. יש לי עוד כמה מטרות בחיים, ואני יודעת שהן טרם הושגו שכן לכל דבר יש זמן ומקום בסדר העדיפויות שלי.
 
אני ממקמת את הזוגיות בראש הסולם שלי. ויש בי שקט ושמחה בפנים.
 
בקרוב, אחרי החגים, תגיע העת להתחדשויות חדשות ומרגשות ואני אשמח שתהיי חלק גם מהן ותתני לי את ברכתך.
 
אני קטנה, נפש אחת ביקום אינסופי. חלק מהשלם. חלק מניצוץ אלוהי. בעיניי, הכל רשום והרשות נתונה, וכאשר הדברים קורים לטובה אלוהים איתנו. הכל בזמנו.
 
עם מעט ניצוץ אלוהי, עם המון המון אהבה ותודה, אני מברכת אותך בשנה טובה, מדהימה, הרבה בריאות ואינסוף אור ואהבה.
 
נתראה בקרוב, בע"ה,
 
א.
 
מכתב מנערה אהובה
.......................................................................................................................................................
                                                       לילי
 
יש כל כך הרבה דרכים בשבילי להתחיל לכתוב את המכתב הזה ואני לא יודעת באיזה דרך

לבחור, ואני מרשה לעצמי לכתוב פה בדיוק את כל תחושותיי.

הכל התחיל לפני משהו כמו 5-6 שנים, אמאל'ה המון זמן.

ע.   בחורה צנומה, קטנה, רזה עד כדי גבול האנורקסיה חבויה בתוך עצמה, חסרת

בטחון, פחדנית וללא כל מטרה, הלכה עם חברה שלה לחופשה בת יומיים במלון בת"א.

אני לא ממש זוכרת אבל זה פרט באמת שולי בדיוק נפרדתי מחבר שלי, חשבתי שעולמי

נחרב עליי. החיים היו נוראיים כמו סרט נע על פניי שרץ לפני ואני בצד יושבת, מסתכלת

בסרט הטרגי הזה שאין בו אלמנט ולו הכי קטן של קומדיה או שמחה.

אני אפילו לא יכולה להתחיל לתאר מה הרגשתי באותה תקופה ישבנו לאכול ואח"כ אני

וחברה שלי אמרנו לשאר המשפחה שאנחנו הולכות לעשות סיבוב בדוכן התכשיטים

הקרוב ואנחנו חוזרים. עומדות לנו בדוכן ניגשת אליי מישהי, אין לי מושג מי זו, מה היא,

היא ניגשת אליי אוחזת בצורת אגרוף את הזרוע שלי ואומרת לי, למה את ככה עצובה, אל

תהיי ככה אני פשוט לא מסוגלת שלא להרגיש אותך.

מה? מי? מו? איך את מרגישה אותי? טוב אולי היא מרגישה אותי, אבל בטח אין לה מושג

מה אני עוברת, ואז התחלת לשפוך את סיפור חיי בפניי ואני הייתי המומה.

לא האמנתי איך את יודעת ובלב שלי אני אומרת לעצמי- כן, כן, תמשיכי תעזרי לי, ליבי

במצוקה אל תלכי בבקשה אני מקשיבה לך ו בלי לשים לב חיוך מרוח לי על הפרצוף. אני

מדברת איתך 10 דקות וכבר מתגברת על קשר שלקח לי שנה ועדיין לא שכחתי ממנו.

אני חוזרת לחדר, אומרת לעצמי, מה קרה פה עכשיו? מה זה? זה קרה לי? לי? לא

הגיוני?!?!

נפגשנו אח"כ שוב בסדנת גרפולוגיה של המלון ישבת לצידי ואני הרגשתי שיושב לידי

מלאך.

אני יודעת שאת אדם אנושי והבנתי שאחרי הפגישה שלי איתך החיים ימשיכו כרגיל, אבל

בליבי- עדיין אותו קול שאומר, אלוהים אם אתה אוהב אותי תעשה שהאישה הזו לא תלך,

שהיא תמשיך לדבר איתי איכשהו.

המרצה מבקש מתנדב מהקהל ואת שמה את ידך על רגלי ואומרת- נו לכי, נו מה אכפת לך.

אני ניגשת ללוח ומרגישה הרגשה מוזרה. אמרתי לעצמי "או קיי  ע.   , מצאת אוצר, אל

תתני לו לברוח. איך אלוהים מציל אותי כל פעם מחדש".

לילי אני יודעת שאנשים עוברים דברים בחיים, מגיעים למשברים, מתאבדים, הופכים

פסיכופטיים, והם חלשים אבל עליי אלוהים החליט שהוא שומר הוא שלח לי אותך.

הזמן עובר ואני בשלי- זה לא קורה לי, יש אנשים כאלה בעולם, מה זה הלב הענק והאהבה

הזו?

הלב שלך שומר את שלי והפנים שלך נותנות לי כוח בלתי מוסבר.

השנים חלפו- עברתי מערכות יחסים שמהם רק יצאתי פגועה, מושפלת, תלויה באוויר ללא

כל רצון לחיות. ואז היד נשלחת לפלאפון פעם נוספת- להתקשר אל המושיעה שלי או לא?

אני מתקשרת. קולך הנעים והטהור עונה לי בחיוך שממש נראה לעין, מלא באהבה שיותר

אמיתית ממנה אין בעולם הזה. אהבה שאפילו חרש, אילם ועיוור לא יכול להתעלם ממנה.

תוך שיחה עמוקה וקבלה של אוזן קשבת את מספרת לי איך הדברים עומדים להשתנות,

איך מעכשיו אני הולכת לאהוב את עצמי, בצורה שלא ידעתי מעולם.

כל כולי מתמלאת בכוחות, אני מנגבת את הדמעות ומודה לאלוהים שיש לי אותך.

לילי, אני יכולה לכתוב עכשיו ספר שלם על הרגעים מהם רציתי ממש למות, על הרגעים

שהנפש שלי היתה ריקה, רקובה, גוססת ולא ידעתי איך ולמי לפנות.

אני מדברת איתך ואני יכולה לשתוק, לשתוק ולדעת שאת יודעת למה ומה קרה.

בכל שעה להתקשר ולשמוע אהבה ועזרה ברמות שאין לתאר. ברגעים שאני לא מאמינה

שיש מישהו בעולם שיעזור לי את נמצאת שם, כמו כוכב שלי בשמיים.

אני יכולה לשכוח את מערכת היחסים הסבוכה והקשה שעברתי לפני שנתיים עם ע.

הלב שלי היה אומלל, היה לי קשה, לא ידעתי מה לעשות ועדיין את שם, גורמת לי להשאר

שפויה, מסבירה לי שלכל דבר יש פתרון, עוברת איתי את הרגעים הכי קשים שיכולים

להיות. מאיפה הכוח הזה?

היו רגעים שחשבתי שאת עלולה לפחד ממני ומהאהבה שלי אלייך אבל את גרמת לי להבין

שזה הדבר הכי יפה בעולם.

לפעמים אני פוחדת שתיעלמי לי אבל אני מוכחת כל פעם שאת שם.

לילי זה לא משנה כמה דפים אני אמלא זה לא יתאר את ההערכה, האהבה אלייך.

אני נושאת את עיני וליבי להילה שלך. הבעיות ימשיכו, ואולי אני אעבור הרבה דברים

בחיים אבל את מעל כל זה.

לפעמים אני צוחקת, למה?

כי איך ייתכן שאני אבכה או לא ארגיש טוב יתקשר אליך ועוד לפני שהתחלתי לדבר

תשאלי אותי למה בכיתי???

אני לא אוותר עליך בעולם

את קיימת אצלי בכל צורה והגדרה אפשרית.

אנשים לא יודעים עד כמה הם ברי מזל שהם בסביבתך ולמה הם זכו.

אני לא יודעת איפה הייתי בלעדייך היום לילי. מה הייתי עושה?, איזה אדם הייתי?, מה

הייתי מעזה ומה לא, זה לא משנה כמה תתווכחי איתי אני תמיד אומר- הכל בזכותך.

זו את, באת אליי מכל האנשים שהיו סביבנו אליי, מרגישה אותי ואני אפילו לא לידך.

אני כותבת לך ומרגישה שבא לי לבכות.

לילי, אני אוהבת אותך, אין דרך אחרת לכתוב לך את זה, אני ברת מזל ומבורכת שאת

קיימת ושאת שם בשבילי.

לא חשבתי שיש מישהי כמוך ואני כל פעם נדהמת מחדש.

אני מאחלת לעצמי להיות איתך ושתהיי שם כל חיי.

את האמת שלי ואני לא אספר עלייך לאף אחד לעולם. את אדם נדיר, קסום, מלאכית.

אני רוצה לחבק אותך עכשיו.

קשה לי לסיים את המכתב, אבל אני מקווה שנתתי לך טעימה ממה שאני חשה עבורך.

אני אוהבת אותך ואני אוהב לעד, לנצח, נשיקות רבות וחיבוקים.

אני אתפלל ואני מתפללת לאלוהים ומודה לו על זה שיש לי אותך.

 

שלך לעד

ע.

2007
 
בת שבע 
...................................................................................................................................................

ללילי ואושרה הנשים המיוחדות.
 
נפלה בחלקי הזכות להכירכן.
ולא סתם אלוהים ניווט אותי אליכן.
כל המילים מתגמדות לנוכח אישיותכן ומעלותיכן הנפלאות.
אתן לי עוגן , אוזן קשבת, ויד מלטפת.
אלפי תודות על הלב ונשמה
על רגעי הנתינה והאהבה.
מסירותכן ראויה להערכה .
 
פשוט תודה לכן מקסימות
לא יכולתי לבקש יותר מזה.
 
באהבה בתשבע
 
משפחת משה
...................................................................................................................................................

.לכבוד מרכז אור האהבה,
אני מבקש להביע את הערכתי הגדולה אליכן ואל פועלכן, פניתי אליכן לפני כשנה כאשר עברתי מספר משברים
בחיים המקצועיים והמשפחתיים, מה שהדהים אותי היה שכבר בשיחת הטלפון לילי ערכה סריקה אנרגטית ומיד
איבחנה כי המזוזות פסולות וישנה בהן בעיה,
העברתי את כל המזוזות לבדיקה ואכן כולן היו פסולות...
לילי הגיעה לטהר את הבית, הבית היה מלא באנרגיות חיוביות,
וגם אני שאיני כלל אדם רוחני ומבין בנושאים אלו הרגשתי את האוירה החזקה, את האנרגיות החזקות,
הבית התמלאה בשמחה, חברים הגיעו, הילדים אפילו התנהגו אחרת, והתחילו גם להגיע בשורות טובות.

לילי תודה לך על האנרגיות הטובות שהכנסת לביתנו ועל הברכה המיוחדת שפיזרת בחיינו.
מודים לך מאוד משפחת משה"
 
 
סיגל 
...................................................................................................................................................

 

 לכבוד
מרכז אור ואהבה
לידי לילי ואושרה

פניתי עם ביתי בת ה - 15 למרכז אור ואהבה על מנת לטפל בבעיה.

ביתי סבלה מחרדות , מפחד ללכת לבית ספר , פחד חברתי וקושי להירדם בלילות.

בקרתי עם ביתי וטופלנו אצל לילי במרכז אור ואהבה.
קיבלנו הרבה אהבה והבנה מלילי ואושרה וכן טיפול תומך וכלים להתמודד עם הבעיה.

הטיפול שביתי קיבלה טרם רבות ועזר לה מאוד .
כיום ביתי חזרה לתפקוד מלא. הפחדים והחרדות נעלמו.החברים שבו להקיף אותה.
השינה שלה בלילות חזרה להיות רגועה ושגרתית.
אני מודה ללילי ואושרה על הטיפול המסור והליווי החם.

 

בברכה, סיגל                                
13.09.2011

 
א.
...................................................................................................................................................
לילי ואושרה
המון המון תודה. זה תהליך ככ' מרגש נגמרות לי המילים.
ואני אישה של מילים.

תודה תודה תודה.
זה מאוד מחזק את הילדה ואותי
א.
 
אביבית לחמי 
...................................................................................................................................................

את לילי אני מכירה כבר מס' שנים
לא פעם הפתיעה אותי
 
באחת הפעמים שהגעתי אליה לילי עשתה לי תקשור ולאחר מס' דקות ענתה לשאלתי ואמרה שיש לי צ'יסטה ועלי לטפל בה, 
לאחר זמן מה אכן באיבחון רפואי הובהר לי כי זה המצב ועלי לטפל בו.
 
בפעם נוספת בתקשור מרחוק חזתה שהמזוזות פסולות ובמיוחד בחדר השינה - ואכן בבדיקה עי' בודק מזוזות מוסמך אישר כי המזוזות פגומות
ויש להחליפן ולא זו בלבד- אלא
שמזוזת חדר השינה לקויה לחלוטין ועלי להחליפה במהרה
 
ואכן כך עשיתי והמצב השתנה והשתפר.
 
אשמח להמליץ בחום מהיכרות ולפרטים
אביבית לחמי avivit-72@nana.co.il

רינת מעוז 
...................................................................................................................................................


 הייתי בהלם . בחיים לא קרה לי דבר כזה.

הרגשתי לא טוב במהלך החג וחשבתי עם עצמי שאני רוצה להגיע שוב פעם ללילי אהרון וגם לעשות טיפול אנרגטי אצל אושרה כדי להתחזק פיזית.

בערב קיבלתיSMS מלילי אהרון בו היה כתוב: "התקבל עבורך מסר. האם ברצונך לקבלו? ". מיד התקשרתי אליה ונדהמתי.

היא הקליטה לי את המסר ובו נאמר כי אני רוצה להגיע אליה ואני חייבת בדחיפות לעבור טיהור אנרגטי ועוד כמה תשובות.

בדיוק מה שחשבתי לעשות ולא סיפרתי לאף אחד.

המסר היה מדויק ולילי מסרה שקיבלת אותו בצהרים,בדיוק בזמן שבו חשבתי עליה.

לילי לא התרגשה במיוחד ואמרה שלעיתים היא מקבלת מסרים עבור אנשים שביקרו אצלה אם זה משהו חשוב.

במקביל, עשיתי את הטיפול האנרגטי אצל אושרה ולאחריו חלפו לי כאבי הראש והגרון מהם סבלתי ושנמשכו שבועיים.

אני ממליצה בחום ומציעה לכל מי שבאמת רוצה לקבל הכוונה ועזרה להגיע למדיום לילי אהרון ולעשות טיפולים אנרגטיים אצל אושרה.

זה באמת עובד וזה אמיתי לגמרי
 
בברכה,
רינת מעוז
6.10.10
 
ליבנת עוזיאל
...................................................................................................................................................
תודה...תודה...תודה... תודה לאושרה וללילי

אושרה, כשהכרתי אותך לראשונה היה ברור שהחיבור הוא לטווח הארוך,את אדם מלא משוב לחיים ,ההבחנה המדוייקת שלך, האנרגיות והיכולות שלך לעזור ולסייע לאנשים באמצעות קריסטלים פשוט מיגנט ,

לילי לראשונה נפגשנו במרכז אור האהבה המיגנוט היה מהיר וחזק וזאת כאשר בחרתי להתנסות בעצמי לראשונה בתקשור ,
והעזרה שקיבלתי משפיעה עליי בכלל תחומי חיי .

החוזק שלכן שאתן פועלות ברוחניות מתוך מודעות גבוהה,

מודה לכן נשים יקרות על מי שאתן ועל יכולתכן להעניק לאנשים באשר הם.
מלבד את עצמי הפנתי גם את אימי ואת חברתי לקבלת עזרתכן,וממשיכה להפנות...
ממליצה בחום להגיע לקבל מהטוב הזה, גם ללא כל סיבה !!!

אוהבתכן
ליבנת עוזיאל
Endless Feature

8.9.10
 
שוש מעוז-אריה,  "נקודת מפנה"
...................................................................................................................................................
כשפגשתי שוב באושרה וקראתי על עיסוקה, "סימנתי" לעצמי לפגוש אותה...ולא יודעת איך בעצם, הגעתי אל לילי, האמא המיוחדת שלה.

בחרתי להגיע, להתמסר ולהיות!

נכנסתי לבית שברגע הראשון הרגיש לי מאד מוזר, אך לא חלפו דקותיים ואני הייתי ב"חווייה מעולם אחר", תרתי משמע. לילי דייקה בצורה מדהימה את המילים והמשפטים ש"ירדו" אליה עבורי.
האמינו לי, הייתי צריכה מצלמה לצלם את עצמי על מנת שאאמין שאני זו היושבת שם ובוכה!

מה שברור הוא שיש המון דברים שאנחנו לא יודעים, וודאי אני.

אושרה ולילי אתן אכן מלאות אור ואהבה.
ממליצה בחום לחוות מבלי לנסות להבין.

שוש מעוז-אריה
"נקודת מפנה" - אימון, הפרעות קשב וריכוז ופיתוח משחקים אימוניים
 
ד"ר תמר עילם גינדין, הרצאות העשרה בנושאים ייחודיים
...........................................................................................................................................................

חייבת לשתף אתכם במה שקרה אצל לילי ביום חמישי.
הטיהור כולל כמה דברים, ביניהם גם תקשור.
בטיהור עצמו לילי לא נגעה בי, אבל הרגשתי רכבת הרים של זרמים שוטפים בכל הגוף.
אחר כך גם הייתי עולצת כל היום והיה לי יום עסקים פורה ונהדר, שהמשיך גם להיום בבוקר.
בתקשור, לילי מתיכה חתיכות עופרת ביחד וקוראת בהן - אין לי מושג מה ואיך. היא אמרה לי: "אני רואה שיש לך שני ילדים, והייתה לך הפלה?"
מי שמכיר אותי, יודע שהפלות לא היו לי, אבל היה לי הריון אחד שהתינוק לא היה שלי ולכן הוא לא חלק מהחיים שלי היום.
עד עכשיו כשאני נזכרת בכך שערותיי סומרות.
ביקשתי כבר מקום ליום שני הקרוב בעקבות ספק שהיה לי הערב. נראה לי שאני הולכת להפוך להיפוכונדרית של עין רעה רק כדי לעלות שוב ושוב על רכבת ההרים הזאת...

ד"ר תמר עילם גינדין
הרצאות העשרה בנושאים ייחודיים
www.thmrsite.com


ר.א.
..................................................................................................................................................
אושריקה יקירתי,
כמה שאני אוהבת אותך ואת אמא שלך,
כי אתן אמיתיות, אתן טובות, עושות עבודת קודש עוזרות לאנשים!
אני אישית טופלתי אצלכן - אחרי שהגעתי לאושרה לטיפול אנרגטי, סדרת טיפולים, ואושרה הרגיעה לי את כאבי ראש שסבלתי מהם תקופה ארוכה,
הגעתי לאמה לילי אהרון ועברתי ניקוי עין הרע ופתיחת הקרמה וסיפרה לי איפה המעצורים שלי ומה אני צריכה לעשות. המצב השתפר במהירות ובדיוק כמו שלילי תיארה מילה במילה.
לילי בדקה לי תכשיטים משובצים באבנים שאני הולכת איתם ומיד היא ידעה ממי ומתי קיבלתי אותם באיזו תקופה - סט אחד שקיבלתי מחברה אוהבת וזה מה שלילי אמרה לי שקיבלתי בתקופה שחליתי ולילי ידעה זאת, וסיפרה לי שזה תכשיט שקיבלתי מאשה אוהבת בתקופה מאוד קשה בחיי, פשוט הצטמררתי לשמוע זאת,
סט תכשיטים שני שקיבלתי ליום הולדתי אמרה לי לשטוף ולנקות אנרגטית את האבנים מפני שנספגו מהחולי בתקופה של הטיפולים שעברתי וקיבלתי הנחיות כיצד לטהר את האבנים.
בתקופה מאוד סוערת בחיי, השתמשתי באבנים מאושרה המיועדות להרגעה וריפוי,
ואבן אחת לטיפול בסרטן שעברתי בעבר ואני כל הזמן במתחים תמידיים וזה הרגיע אותי וברוך השם הכל בסדר.
אני מודה לשתי הנשים המדהימות שימשיכו לעשות רק טוב לאנשים
וממליצה בחום לכל מי שעדיין מהסס להגיע אליהן לטיפול אנרגטי ותקשור.
ר.א.

 
מיכל בהיר ישר, אסטרולוגית בכירה ומרשתת עסקית
...................................................................................................................................................
אני מבקשת לשתף את כולכם:
לילי אהרון הצילה לי את העסק!
זה מאוד מורכב לתאר את הפרטים,
אבל לילי רואה דברים מדוייקים
באופן המפתיע גם אותי
(שיש לי עשרות שנות נסיון ומגע עם מתקשרים)
לילי ואושרה הן נשמות גבוהות וטהורות!
ההדרכה העוברת דרכן, מוענקת ישירות מהאור.
אני ממליצה לכל אחד, שעובד עם אנשים וחשוף
לקנאה וצרות עיין ולשון הרע,
גם ללא ידעתו-
אל תפסידו את המבצע הנדיב הזה!
יש כאלו הלוקחים לניקוי בעופרת, כמה מאות שקלים!

תודה אושרה המקסימה, עלייך
ועל שחיברת אותי לאימך-
אני אתכן לאורך הדרך!
באהבה גדולה,
מיכל

מיכל בהיר ישר
אסטרולוגית בכירה ומרשתת עסקית
מובילה למודעות, בריאות וחירות כלכלית
.....MONA*VIE......

רינת מ., רפלקסולוגית ומטפלת
...................................................................................................................................................
מתנה משמים,
רק נגיעה קטנה דרושה ללילי כדי להגיע לנפש האדם כדי לשנות ולעשות מהפכים בעולמו..
לילי קיבלה אותי לזרועותיה כמטפלת "תקועה" שמתאמצת לעשות לאנשים רק טוב וכמה שיותר. (אני לומדת ללא הפסקה בביה"ס לרפואה משלימה משך 10 שנים, לאחר תואר ראשון במכללה) והתחלת ללמד אותי את תורת המטפלים שהיא בעצם תורת החיים: מהי אנרגיה?

כשיעור מספר אחד: בביתי היו אנרגיות חזקות, לא בריאות לבני הבית .כמטפלים אנחנו לא יודעים מה משאיר אדם שעובר טיפול ..מייד לילי טיהרה את ביתי ואת מקום עבודתי ראשית בעזרת מזוזות שהיו חסרות לי והבית לא היה מוגן כלל, אח"כ בעזרת הטיהור המיוחד והאנרגטי שלה.

הייתה זרימה חדשה בבית. הבית הרגיש ניקיון מסוג אחר, סוג שלא חווה בחיים.

לאט כיאה ללילי המלאכית, לימדה אותי כיצד לנהוג עם מטופלים? כמה זמן לשהות בטיפול, כמה אנרגיות אני מזרימה להם ועד כמה הם זקוקים.

חיברת אותי עם אושרה הענקית שעשתה לי טיפול Reconnection: התחברות מחדש חוויה של פעם בחיים ואיך שהחיים משתנים ורצים קדימה..( אנרגיות מדהימות..) לימדת אותי על אבנים מה כל אבן מכילה, איך הן עוזרות בטיפולים. תורה שלא לומדים או מוצאים בכתובים או בבית ספר כלשהו רק בביה"ס שלך.

המתנות שאת נותנת לא נגמרו: מערכת יחסים עם אמא שמעולם לא הייתה טובה מלאת חיכוכים הפכה לזורמת ונינוחה. אני כל הזמן בוכה מהתרגשות איזו זכות נפלה בחלקי לקבל כזו מלאכית לחיי.. כיום אחרי זמן לא רב בכלל, רק צריך סבלנות הכול מגיע! אני לפני פתיחה של קליניקה שנייה, חלו מהפכים בטיפולים, העולם נראה ורוד יותר.

בן זוגי בועז גם כן עבר Reconnection אצל אושרה המופלאה, לאחר שהכיר את לילי כיווני המחשבה וההתחברות המופלאה אליה רק מכוונים ליצירת דברים מופלאים, כל מילה שיוצאת מפיך אוצר. המתנות, שמגיעות משמיים כל תקופה מתנה חדשה, כשאין ציפייה.. רק אורך רוח, הקשבה וכמובן לבצע בשקידה כל שנאמר,
הכול מסתדר על הצד הטוב ביותר..

תודה, למלאכית המוארת לילי ולביתה המדהימה אושרה שפתחו לנו דלת חדשה בחיינו .. תודה לאלוהים שהביא לנו מלאך משמים, זו זכות גדולה להכיר ולהתחבר אלייך.

בכבוד רב ובאהבה רבה: רינת ובועז

 
אורלי בר-קימה, מפתחות לשינוי בחיים
...................................................................................................................................................
ווואוווו
הייתי בשבוע שעבר בטיפול אנרגטי אצל לילי אהרון, ועברתי שם חוויה מיוחדת במינה.
לא יודעת בדיוק להסביר מה היה שם, אך יצאתי בתחושה של ניקיון, קלילות ונינוחות.
לילי אישה עוצמתית מאוד, ובמהלך הטיפול הרגשתי את הנוכחות החזקה שלך, והיא גם העבירה לי מסרים שקיבלה תוך כדי...שמאוד רגשו אותי.
מאז אני בתחושה שהכל פתוח לפני... ושאני מוגנת ושמורה. ושוב, אין לי דרך להסביר זאת במילים ובהיגיון, אך זו חוויה שאני ממליצה לכל אחד להתנסות בה, עבור עצמו.
גם רכשתי אבן מיוחדת שמאז נמצאת איתי, בכל מקום, ואני מרגישה את פעולתה.
תודה לך לילי ואושרה המקסימה,
על האהבה ואור שאתן מביאות לעולם,

אורלי בר-קימה
מפתחות לשינוי בחיים
אימון נשים, הרצאות וסדנאות
מחברת הספר להיפתח לשינוי
 
שבי יקותי, סופר סת"ם מוסמך 
...............................................................................................................................................................
המלצה - לילי אהרון

לילי היא כולה ישות רוחנית וכולה אינטואיציות ואנרגיות חיוביות, את הרצון שלה לעזור לכולם לסייע ולהשפיע בדרך חיובית למדתי להכיר בשנה זו.

כסופר סת"ם בעל מקצוע מזה שנים רבות שמחתי מאוד לראות בפועלה וניסים גלויים שעושה לילי בתיקשוריה ועבודת קודש עם קהל בית ישראל.

לילי מפתיעה אותי כל פעם מחדש ושערותיי סומרות בכל פעם שהיא מפנה אלי משפחות לעזר.

דוגמא קטנה מיני רבים : בפרוס חג הפסח שנה זו, פנתה אלי משפחה מפ"ת לבדיקת מזוזות בביתם. 4 קומות למשפחה זו. בבדיקתי אכן העלתי שחלק מהמזוזות היו פסולות ומזוזת הכניסה לא רק שהיתה פסולה היתה לגמרי קרועה, בשלב זה בעלת הבית פרצה בבכי ואזי גילתה לי שבתקשור של לילי עלה דבר זה. כמובן שמיד הוחלפה המזוזה .

אני ממליץ על לילי אהרון בכל פה, לב ונשמה.

שבי יקותי, סופר סת"ם מוסמך.
 
עטליה אוברמן, אניתיאה -איתך בשביל החיים
...................................................................................................................................................
אני...
עדיין נמצאת אצל לילי ואושרה!
הכח, העוצמה,
שום מילה לא יכולה להסביר את מה שקורה שם -
ו ק ו ר ה
תאמינו לי

תנו לעמצכם מתנה ותגיעו לימי הניקוי האלה
גם אם אתם מפחדים, לא מאמינים, מגחחים
זה חזק!!!!!!!!!!!!!!!!

אושרה ולילי
אני שלכן

עטליה אוברמן
אניתיאה-איתך בשביל החיים
פתרונות מקצועיים משולבים
לנשים בצמתים של החיים
http://www.anitea.co.il/
0545850030
  
אביחי אלקובי, עזרה לאנשים עם מחשבים
......................................................................................................................................................
הייתי גם אני...................מיותר לציין שהיה מעולה נכון?
את לילי הכרתי לפני כשנה וזו הפעם השלישית שאני בשוק ממנה.
תותחית על שאין דברים כאלה. חובה לכל סקפטי לחוות!!!!
 תודה לילי יקרה!
כמי שהתנסה בקריסטלים המתוקשרים - לטיפול בנשירת שיער
אני יכול להעיד באופן אישי על נשירת שיער 
די מדכאת שהייתה לי במשך 3 חודשים ואחרי שימוש במוצר המדהים הזה
בסך הכל 7-10 ימים לא רק שהפסיקה הנשירה אלא אף חזר השיער שעזב...
מחיר המוצר מצחיק.
זמן הטיפול מגוחך!
התוצאות מיידיות, הטיפול לא פולשני, לא כואב ולא מסוכן, אפשר לטפל בעצמך
בבית במקלחת וזהו. לא תאמינו כמה זה פשוט.
זה לא שמפו שמתיימר לבצע את העבודה רק שאתה חייב להתחתן עם החברה
עד סוף ימיך, זו לא תרופת המרשם שעולה 342 ש"ח לחודש ותוצאות תיראינה
רק לאחר 6 חודשים (אם בכלל).
זה זה הדבר האמיתי.
תודה אושרה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אביחי אלקובי, מהנדס מחשבים, עזרה לאנשים עם מחשבים

 

אלונה שנער, מאמנת ומעצימה עסקית
...................................................................................................................................................

אושרה ולילי היקרות,
תודה על האור ועל האהבה שאתן מביאות לחיי.
אושרה היא מלאכית אמיתית. 100% אור טהור...בכל פעם שאת בסביבה הכל מואר!!!
ולילי מעבירה מסרים מופלאים וכל כך מדויקים...רואה הכל!
ביחד אתן צוות מופלא.
תודה לכן אושרה ולילי היקרות והבצלחה ענקית בהמשך.
המון אהבה
אלונהמרים פאשה, אירדיולוגית ומטפלת
...................................................................................................................................................
לך אושרה ........באהבה
לך לילי אהרון..............באהבה
שמחתי היום לפגוש אתכן וריגשתם אותי מאד עד לדמעות אמא לילי ואושרה הבת .
ללא שיפוט וביקורת, הנכן כל כולכן בעבור האחר.
מעין כותל פרטי ששומע, ללא פתקים,
ומרגישות את רצונכם הכנה, בעזרה לאחרים,
שאחד שמח- אתן שמחות עימו,
שאחר כואב, אתן כואבות איתו,
שאני מתקדמת – אתן מחייכת עבורי
ושאחר זקוק- אתן מתפללות בשבילו.

לכן חברות יקרות רציתי מקרב לב להודות,
על הזכות שלי היום אתן אפשרתן לי להבין הרבה דברים,
ללא מסיכות וזיופים –העברתי לי מסרים ותובנות
תודה על היום והיעוץ וההכונה לחיים
ולמעבר קדימה לעשייה משגשת בלי מעצורים
תודה על היותכן אנושיות חמות מבינות ותומכות
תודה שיש נשים כנות ומבינות,
שפו, שפו, ושוב מודה לכן מקרב לב
אור ואהבה
מרים פאשה
אירדיולוגית ומטפלת רב תחומית
14/04/2010
 
מרלן ינקוביץ 
...................................................................................................................................................
ללילי האהובה והיקרה שלי!
 
את הופעת בחיי, ברגע שבו יצאתי מן העבדות אל החרות, אין רגע חשוב יותר מזה בחייו  של אדם. את היית שם, פשוט שם, על-מנת לקבל, לחבק ולחזק אותי. באותו ערב פשוט לא רציתי להיפרד ממך, כי הרגשתי את העוצמות שלך, את היופי הפנימי והחיצוני שלך, לעולם לא אשכח זאת, לילי. הייתה בינינו כימיה עילאית. את ליווית אותי בסבלנות, בנתינה אין-סופית  של אהבה אמהית, ברוגע, בהדרכה ובשלווה עד שמצאתי את מקומי ,את זהותי ואת יעודי בעולם הזה, כאן ועכשיו. 
המדהים ביותר הוא שלמרות שאת ואני לא בקשר כל ימות השנה, את מצליחה להרגיש אותי ואת מצוקתי ומייד נרתמת לעזרתי דרך הטלפון  ומעלה בי חיוך, חיוך של ריפוי , חיוך שאינני לבד יותר, למרות המרחק.
אין מילים-את אמיתית, אמינה, צדיקה ואמנית גדולה עם לב זהב. 
ממליצה עלייך בחום רב ועל משכנה המהמם המוקף באווירה ובאנרגיות קסומות......
 
מרלן ינקוביץ.
בחום ואהבה
מאפרת מקצועית ,
כלות, הפקות ואירועים
פלאפון: 050-6417148                       
 
חגית ד.
..................................................................................................................................................
לילי היקרה,

לא יודעת מאיפה להתחיל לתאר את הערכתי, אהבתי והכרת התודה על הזכות שנפלה בחלקי להכירך וליהנות מכישרונך המיוחד, האנרגיות המדהימות, טוב לבך והרצון האין סופי לעזור.

כבר בפגישתנו הראשונה אימצת אותי אל חיקך כבת ועל כך אני מודה לך.

בליוויך, הדרכתך, המסרים המדויקים והמדהימים שקיבלת עבורי ממדריכייך למען הטיפול בי וכן המסרים מאבי היקר ז"ל, עברתי כברת דרך ארוכה, מרתקת ומדהימה.

הדרך עדיין ארוכה, אך בזכותך אני נהנית מכל רגע שאני עוברת.

פחות משנה עברה מאז שפניתי אלייך בבקשה שתעזרי לי להחליט על דרכי בתחום האישי, זוגי והרצון שהיה מלווה בפחד להיות אם חד הורית ולהגשים את ההחלטה והיום, תודה לאל (בלי עין הרע, שום פלפל ושמן זית....:-)) אני הרה עם שותף מקסים להורות, לאחר טיפול הפריה יחיד, בטוחה בדרכי, בבחירתי ובכך שיש אנשים טובים, שאת בראשם, שמלווים אותי, מסייעים והכי חשוב אוהבים.

בעזרת טיפולך האנרגטי, הסמלים שאיתם את עובדת ודברים שקטונתי מלהבינם, דברים התחילו להסתדר, האמונה והשמחה נכנסו אל חיי.

לילי, אני מעריכה אותך באופן מקצועי ויותר מכך אוהבת אותך כאדם.

מקווה שרבים אחרים ימצאו את דרכם אליך וייהנו מהכישורים המיוחדים שלך ושתמשיכי לעזור לאנשים עוד זמן רב.

שוב תודה, חג אביב שמח,
חיבוקים ונשיקות
חגית ד.
01/04/2010
 
אנה 
...................................................................................................................................................
לילי,
הגעתי אליך בהמלצת חברה בשל הרגשת "תקיעות" בתחום האישי והתעסוקתי.
להפתעתי, חברתי לא הגזימה במאום בסיפוריה ותשבחותיה עלייך.
בכל טיפול ומכל שיחה עמך אני נטענת אנרגיות, דברים טובים קורים בתחום העסקי וגם בתחום האישי, לאחר תקופת קיפאון ארוכה הרגשה של התחלה חדשה וההרגשה היא מדהימה.
את מקסימה, עושה לי סדר במחשבות, עוזרת לסגור מעגלים, מאזנת אותי וממלאת אותי אופטימיות ושמחה.
אז מה שנותר לי זה פשוט להגיד תודה ובהרבה אהבה לאחל לכל אחד ואחת שיזכו להכירך ולקבל ממך עזרה ואנרגיה טובה כמו שאני מקבלת.
תודה,
אנה
אפריל 2010
 
רינת מעוז 
...................................................................................................................................................

לילי אהרון פשוט מדיום מדהימה ויוצאת דופן בכל מובן.
המסרים שהיא מעבריה הם מיוחדים ואישיים מאוד.
לאחר הפגישה איתה יצאתי יותר מחוזקת וממוקדת.
אני ממליצה בחום רב לכל מי שמתלבט וזקוק להכוונה, להדרכה
אמיתית ואישית להגיע ללילי ולקבל מסרים ועזרה ממקומות גבוהים יותר..
תודה לך לילי מכל הלב ובהמון הערכה.
 
רינת מעוז - מעוז פיננסיים
www.maozfinance.co.il.
06/04/2010

שרית ג.
...................................................................................................................................................
לילי יקרה שלי!
אני רוצה להודות לך מקרב לך על טיפול והתיקשור שקיבלתי ממך.
אחרי הפגישה שלנו, התחילו דברים לקרות בדיוק כמו שאמרת, אחד לאחד,האסימונים התחילו ליפול אחד אחרי השני.
גם הטיפול ששלחת לאימי - השפיע מיד והיא התאוששה כבר באותו היום.

נשלחת אלי כמו מלאך משמיים ואני מאושרת שהכרתי אותך!

אוהבת אותך ומעריכה אותך
שרית ג.
12/4/2008

  ליחצו על התמונה לקבלת תמונה מוגדלת